Handel i przemysł

Drukarki do etykiet Dymo – tradycja i nowoczesność

• Zakładki: 6


Pomagają w organizacji, usprawniają pracę oraz umożliwiają realizację licznych zadań. Poznaj drukarki do etykiet Dymo i sprawdź, o czym pamiętać wybierając konkretny model.

Drukarki do etykiet najwyższej jakości

Drukarki etykiet Dymo to wysokiej klasy funkcjonalne urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i biurach, firmach, magazynach. Ich sposób działania usprawnia pracę, pozwala oszczędzić czas, ułatwia organizację oraz utrzymanie ładu.

Dymo jest niezwykle cenionym liderem na rynku drukarek do etykiet, a produkty tej marki słyną z wysokiej wytrzymałości, niezawodności oraz stosunkowo przystępnej ceny w Polsce i na całym świecie. Wydruki z tych urządzeń są czytelne i nie bledną pod wpływem czasu czy działania promieni słonecznych.

Drukarka etykiet Dymo charakteryzuje się wysoką wydajnością. Użytkowanie produktów tej marki nie jest drogie, szczególnie że elementy eksploatacyjne, taśmy barwnikowe można zastąpić tańszymi zamiennikami. Jakościowo nie zawsze będą się odpowiadać oryginalnym, lecz z pewnością jest taka furtka dla tych, którzy szukają oszczędności.

Marka Dymo w trakcie swojej ponad 50-letniej działalności wypracowała bogatą ofertę produktów, wśród których każdy może znaleźć ten odpowiadający jego potrzebom. Poszczególne modele różnią się zakresem funkcji, wielkością, rodzajem wyświetlacza, wymiarami drukowanych etykiet oraz możliwościami.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem drukarki do etykiet?

Ustal przede wszystkim, czy urządzenie będzie używane stacjonarnie, czy potrzebujesz czegoś przenośnego, zasilanego akumulatorem. Ważną kwestią jest także sposób wprowadzania tekstu do wydruku, można to robić za pomocą klawiatury na drukarce lub za pośrednictwem komputera PC, Mac, a także tableta lub smartfona, pod warunkiem, że drukarka jest wyposażona w Wi-fi.

Wybierz pomiędzy drukarką termiczną, a termotransferową. Ta druga jest droższa, lecz przeznaczona w głównej mierze do celów przemysłowych. Jakość jej wydruku jest bardzo wysoka, kolor mocno nasycony i trwały.

Kolejnym istotnym kryterium wyboru jest szybkość pracy urządzenia. Wśród drukarek do etykiet Dymo są takie, które potrafią wydrukować nawet 71 etykiet na minutę, co bardzo mocno zwiększa wydajność pracownika.

Warto zwrócić uwagę również na dostępną kolorystykę drukarek do etykiet Dymo, szczególnie tych biurowych, które będą stałym elementem wyposażenia biurka. W ofercie Dymo znajdziesz również produkty pozwalające na drukowanie etykiet w kolorze.

Wybierz drukarkę Dymo, która posiada adekwatną do Twoich potrzeb liczbę czcionek, grafik, znaków specjalnych, efektów formatowania tekstu, symboli, obiektów clipart.

Sprawdź ofertę drukarek do etykiet Dymo i sięgnij po ten model, który idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą AnimaPlus

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
26 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *