wizyta u adwokata

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
eugeniusz_62
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 14:26

wizyta u adwokata

Post autor: eugeniusz_62 »

Cześć forumowicze. Czy byliście kiedyś u adwokata w Łodzi? Chcę się dowiedzieć jak ogólnie wygląda taka konsultacja, na co się przygotować i tak dalej. Generalnie nigdy nie potrzebowałem wsparcia w tej kwestii no ale wiadomo, że kiedyś na każdego przyjdzie czas, prawda? Od razu możecie mi też podrzucić namiary na sprawdzone przez was kancelarie. Będę miał dług :D

dehnguard south africa
Awatar użytkownika
Lilia_90
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:33

Re: wizyta u adwokata

Post autor: Lilia_90 »

Nie do końca wiem kiedy i jak to dokładnie działa, ale niektóre kancelarie oferują bezpłatne porady prawne w Łodzi. Może poszukaj informacji na ten temat? Ja kiedyś byłam w kancelarii mecenasa Adriana Króla i ich ewentualnie mogę polecić, bo naprawdę mi pomogli i dali radę odpowiedzieć na moje czasami skomplikowane pytania :P Doświadczenie to ich najmocniejsza strona moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Arkadiusz92
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 9:09

Re: wizyta u adwokata

Post autor: Arkadiusz92 »

Też mogę polecić mecenasa Króla! Początkowo skusiły mnie porady prawne online, które oferowali, ale później umówiłem się na konsultację i tak już zostało. Prowadzę własną firmę i muszę mieć pod ręką kogoś, kto tak dobrze zna się na podatkach, bo w innym przypadku mógłbym wpaść w kłopoty :D A tak poważnie to naprawdę mało jest takich profesjonalnych kancelarii..
ODPOWIEDZ