Opinie Zbigniew Pussak Prywatny Gabinet Lekarski Usg Leczenie Radiojodem Wrocław

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i opublikuj wpis. Śmiało!
Nadzieja

Opinie Zbigniew Pussak Prywatny Gabinet Lekarski Usg Leczenie Radiojodem Wrocław

Post autor: Nadzieja »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
sagolsa

Re: Opinie Zbigniew Pussak Prywatny Gabinet Lekarski Usg Leczenie Radiojodem Wrocław

Post autor: sagolsa »

Nie znam tego miejsca, ale w sumie mam tylko jedną przychodnię, w której moim zdaniem temat USG został profesjonalnie załatwiony - to Multimed, ale to było w Warszawie. Chyba największą różnicę robiło tam podejście do pacjenta - wizyta na godzinę, potwierdzenia, doinformowanie, pomoc, podpowiedzi - tam nic nie było załatwione na odwal się, wszystko z mega zaangażowaniem. No i na pewno sprzęt, którego nie widziałam jeszcze nigdzie. Nie znam się na tym, ale pachniał nowością. Od razu dostałam opis i zalecenia. Później jeszcze dzwoniłam, żeby coś potwierdzić i w każdym przypadku wszyscy mega mili. Szacunek.

skype na tablet overmax
meczoro

Re: Opinie Zbigniew Pussak Prywatny Gabinet Lekarski Usg Leczenie Radiojodem Wrocław

Post autor: meczoro »

Nie znam tego miejsca, ale jeśli macie do zrobienia badanie USG, to dzwońcie do Multimedu. Powinni Wam załatwić szybką wizytę i wyjaśnić temat. Na pewno odradzam podejście do wizyt na zasadzie - jakoś to będzie, pewnie się poprawi. To nie ma sensu. Zrobisz sobie USG, dostaniesz zalecenia, będziesz wiedzieć, co się dzieje i do jakiego specjalisty się udać. U nich wizyty masz na godzinę, sprzęt moim zdaniem nowoczesny, ludzi mieli. Nie ma z czym zwlekać.
justi88

Re: Opinie Zbigniew Pussak Prywatny Gabinet Lekarski Usg Leczenie Radiojodem Wrocław

Post autor: justi88 »

No dobrze, a jeśli ja mam do zrobienia coś takiego jak rezonans magnetyczny łódź cena tego jaka może być? Zaskoczy mnie negatywnie, czy niekoniecznie? Sama powiem, że mogę to jakoś sprawdzić, ale wiecie, jednak mimo wszystko chcę działać sensownie. To jak to będzie? Jak Wam się wydaje?
ODPOWIEDZ