błędy medyczne

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Zdzislawa1974
Posty: 0
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:31

błędy medyczne

Post autor: Zdzislawa1974 »

Czy ktoś spotkał się z czymś takim jak błędy medyczne? Czy daliście radę wygrać z lekarzami sprawę o odszkodowanie czy jednak nie powiodło się? Jak się zabraliście za taką sprawę? Co było potrzebne do rozpoczęcia procesu odszkodowawczego?
Rufiik

Re: błędy medyczne

Post autor: Rufiik »

Kilka lat temu miałem białaczkę, podczas leczenia wystąpiło mnóstwo powikłań, niektóre czasowe, niektóre stałe, jak między innymi bezpłodność i jak mam być szczery, to chciałem podjąć walkę o odszkodowanie w tej kwestii, jednak taki proces ciągnie się latami i odpuściłem. Szpitale, jak i lekarze mają naprawdę najwyższej klasy prawników i ciężko jest ugrać cokolwiek. W innych przypadkach jak powiedzmy potrącenie pieszego na pasach odszkodowanie jest proste do uzyskania i tutaj nie było żadnych problemów, a akurat zostałem potrącony pół roku temu przez pijanego kierowcę. Po dwóch miesiącach od przesłania dokumentacji medycznej uzyskałem wysokie zadośćuczynienie, ale w przypadku błędów medycznych odradzam Ci jakąkolwiek walkę - szkoda nerwów.
ODPOWIEDZ