certyfikaty ISO

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z kategoriami głównymi.
Awatar użytkownika
Waldemar-91
Posty: 0
Rejestracja: 14 mar 2022, 0:42

certyfikaty ISO

Post autor: Waldemar-91 »

Czy znajdzie się tutaj na forum ktoś, kto przeszedł drogę przez mękę i zdobył taki certyfikat: https://www.adees.net/iso_45001.php ? To najstarszy certyfikat ISO, związany z BHP, ale też bardzo trudno go zdobyć. Cały proces trwa długo i jest dość żmudny. Czy ktoś z Was ma jakieś dore rady jak można go przyspieszyć? Za każdą radę będę naprawdę wdzięczny.
eryk

Re: certyfikaty ISO

Post autor: eryk »

Ochrona pracowników przed zagrożeniami w miejscu pracy jest najwyższym priorytetem. Konieczna jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, aby upewnić się, że wszyscy wiedzą, jak zapobiegać pożarom i reagować na nie. Należy upewnić się, że cały sprzęt jest odpowiednio konserwowany, a materiały łatwopalne są prawidłowo przechowywane. Wszystkie wyjścia powinny być wyraźnie oznaczone i wolne od blokad. Inwestowanie w bezpieczeństwo przeciwpożarowe może uratować życie.
totalitatna88a

Re: certyfikaty ISO

Post autor: totalitatna88a »

Jak powinno się inwestować? Ja nie mam o tym zielonego pojecia i zaczęłam z nudów przeglądać ogólnie spółki informatyczne na gpw i firmy początkujące. Podobno są osoby, które na tym sporo zarabiają, a ja jednak chcę mieć wygodny zysk i mało straty. Co wy na to?
ODPOWIEDZ