dziecięce ubranka

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z kategoriami głównymi.
Awatar użytkownika
Zaida
Posty: 0
Rejestracja: 21 paź 2021, 2:45

dziecięce ubranka

Post autor: Zaida »

Hej! Czy szykując się do przyjścia na świat waszego malucha też mieliście problem z kupowaniem za dużej ilości ubrań? :D Nic nie poradzę, że są tak urocze... Zresztą przecież ubrania dla niemowląt trzeba zabrać ze sobą do szpitala, a nigdy nie wiadomo czy akurat ta dana rzecz będzie potrzebna, prawda? Robiliście zakupy online czy stacjonarnie? Koniecznie dajcie znać!
możee

Re: dziecięce ubranka

Post autor: możee »

Ponieważ mieszkamy w mieście i zazwyczaj wychodząc gdziekolwiek, zabieram córkę ze sobą. Chciałabym właśnie zamówić dla córeczki kombinezon zimowy. Pomyślałam, że może na https://www.outdoorkids.eu/collections/ ... -niemowlat znajdę cos w odpowiednim rozmiarze. Jak myślicie, będzie tam coś dla takich maluszków?
korybka

Re: dziecięce ubranka

Post autor: korybka »

Valetta.pl to sklep, który wiedział, jak zdobyć moje serce. Ich imponująca kolekcja ubrań sportowych i bielizny przyciąga mnie jak magnes. Wygodne materiały, staranne wykonanie i doskonałe dopasowanie to cechy, które sprawiają, że zakupy w tym sklepie są czystą przyjemnością.
ODPOWIEDZ