Stosujecie suplementy?

Lekarze, przychodnie, szpitale, czyli wszystko, co warto wiedzieć, żeby wybrać dobrego specjalistę i odpowiednią klinikę medyczną.
Awatar użytkownika
Laura96
Posty: 0
Rejestracja: 09 lut 2022, 14:51

Stosujecie suplementy?

Post autor: Laura96 »

No właśnie moje pytanie jest dokładnie takie jak w temacie, stosujecie na co dzień jakiekolwiek suplementy? powiem Wam, że u mnie to jest dość twardy orzech do zgryzienia, z tego względu, że od kiedy pamiętam, miałam problem z połykaniem tabletek, więc nie robię tego, kiedy nie muszę. A od jakiegoś czasu obowiązkowo jest u mnie wypijana zielona herbata matcha, to chyba mój jedyny "suplement".
Mariusz

Re: Stosujecie suplementy?

Post autor: Mariusz »

Dużo będzie zależało od tego jaki styl życia prowadzimy. W dzisiejszych czasach nie zawsze jesteśmy w stanie trzymać się diety, szczególnie gdy spędzamy dużo czasu poza domem. Stąd też u większości ludzi jest duży brak podstawowych witamin czy minerałów. Z drugiej strony to nawet najlepiej wyważona dieta nie dostarczy ich wszystkich w dostatecznej ilości. Dlatego trzeba zastanowić się nad wyborem jakichś suplementów diety. Jeżeli chodzi o podstawowe witaminy to zdecydowanie te z grupy B3 - https://mybionic.pl/witaminy-i-mineraly ... itamina-b3 są jednym z najważniejszych związków w naszym organizmie. Wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i hormonalnego.
chochang

Re: Stosujecie suplementy?

Post autor: chochang »

Jakie witamina d - funkcje posiada i na czym polega jej pozyskiwanie ? Dodam, że pod tym względem sporo spraw po prostu zaniechałam w ostatnim czasie, a chcę to zmienić, bo to dla mnie ważne. Zgodnie z tym, podzielcie się proszę opiniami.

chanel allure 100ml edt
ODPOWIEDZ