Dobry fachowiec od wzroku

Lekarze, przychodnie, szpitale, czyli wszystko, co warto wiedzieć, żeby wybrać dobrego specjalistę i odpowiednią klinikę medyczną.
Awatar użytkownika
roland_67
Posty: 0
Rejestracja: 27 paź 2021, 10:13

Dobry fachowiec od wzroku

Post autor: roland_67 »

Witam. Słuchajcie, ostatnio przekonałem się, że ze zdrowiem nie ma żartów. Mój synek jest jeszcze bardzo malutki, ledwo nauczył się mówić. Zauważyliśmy z żoną, że ostatnio często pociera oczko i skarży się, że go boli. Nie udało nam się wywalczyć jakiegoś sensownego terminu w NFZ, poza tym chcieliśmy sprawę załatwić jak najszybciej. Przedszkolanka poleciła nam Ośrodek Korekcji Wzroku. Tam gruntowo zbadali naszego malca i okazało się, że ma wadę, zeza utajonego. Nie dość że sprawnie zdiagnozowali problem to jeszcze zajął się nami optometrysta i dobrał odpowiedni rodzaj terapii. Odetchnęliśmy z ulgą i widać że synkowi się poprawia. Obyło się też bez operacji! Polecam każdemu rodzicowi to miejsce:)
Żanett

Re: Dobry fachowiec od wzroku

Post autor: Żanett »

roland_67 pisze: ↑27 paź 2021, 19:32 Witam. Słuchajcie, ostatnio przekonałem się, że ze zdrowiem nie ma żartów. Mój synek jest jeszcze bardzo malutki, ledwo nauczył się mówić. Zauważyliśmy z żoną, że ostatnio często pociera oczko i skarży się, że go boli. Nie udało nam się wywalczyć jakiegoś sensownego terminu w NFZ, poza tym chcieliśmy sprawę załatwić jak najszybciej.
No przyznam, ze ja nigdy nie podchodziłam do spraw zdrowia lekko i zawsze staralam sie tak robić, żeby i zyskać super wsparcie dobrego fachowca czy to w kwestiach wzroku czy innych.
Od niedawna korzystam z szybkich konsultacji medycznych u specjalistów wybieranych przez stronę telemedi, tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
i naprawdę uważnie dobieram lekarzy.
ODPOWIEDZ