Budowa i remont

3 pomysły na umywalkę łazienkową – poznaj opinie ekspertów z firmy Danolit!

• Zakładki: 276


Marzysz o oryginalnej łazience? Chcesz stworzyć wnętrze z pomysłem? Stwórz piękną, nieszablonową aranżację łazienki z odpowiednio dobraną umywalką – sprawdź nasze 3 pomysły na umywalki łazienkowe i zainspiruj się przed wyborem tego elementu wyposażenia swojej łazienki.

Elegancka umywalka z Solid Surface

Szukasz czegoś nowoczesnego, ale klasycznie eleganckiego? Umywalki z Solid Surface w kolorze białym to niezwykle szykowne rozwiązanie wykorzystujące najnowsze rozwiązania projektowe do łazienek. Technologia produkcji umywalek z Solid Surface od producenta umywalek Danolit umożliwia wykonywanie również przestrzennych form. Możesz stworzyć na przykład umywalkę zintegrowaną z półką lub blatem pomocniczym. Solid Surface daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych.

Umywalka z kompozytu – szeroka paleta kolorów

Kompozyt to materiał bardzo chętnie wykorzystywany w łazienkach. Wyróżnia się masywną strukturą przypominającą naturalny kamień, wykończeniem warstwą żelkotu sanitarnego i szerokim wyborem kolorów. Umywalka jest masywna, solidna i trwała.

Umywalka na wymiar dopasowana do Twojej łazienki

Najciekawszą propozycją są umywalki na zamówienie, które pozwalają Ci na personalizację umywalki i dopasowanie projektu do swoich potrzeb. Sama wybierasz materiał umywalki, wymiar blatu, wymiary misy i kolor blatu. Do Ciebie należy wybór umiejscowienia otworów na baterię i otworu przelewowego. W ten sposób stworzysz umywalkę łazienkową idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
494 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *