Budowa i remont

3 sytuacje, w których warto wybrać do garderoby lub szafy drzwi przesuwne na wymiar

• Zakładki: 8


Planujesz zamontować w pokoju garderobę? Przekonaj się, dlaczego garderoba i wieńczące ją drzwi przesuwne wykonane na wymiar są lepsze od gotowej szafy ze sklepu. Poznaj trzy sytuacje, w których mebel na zamówienie jest najkorzystniejszym wyborem. Zapraszamy!

Garderoba w nietypowej przestrzeni

Nie ma przestrzeni, w którą nie dałoby się wpisać garderoby lub szafy na zamówienie. Wąska, szeroka, z sufitem skośnym bądź podwieszanym, na podłożu nierównym czy delikatnym – każda z tych przestrzeni da się oswoić. Drzwi przesuwne na wymiar również można zamontować w takich miejscach, wystarczy część drzwi ściąć lub poprowadzić po pojedynczej szynie.

Maksymalne wykorzystanie miejsca – funkcjonalność

Meble, garderoby i szafy we wnękach na zamówienie pozwalają wykorzystać przestrzeń o wiele lepiej niż gotowe meble ze sklepu. Dzięki projektom dopasowanym w stu procentach do Twojego mieszkania nie masz wolnych przestrzeni, z którymi nie wiadomo, co zrobić. To szczególnie ważne w pomieszczeniach o wysokiej użyteczności, np. kuchni i łazience.

Maksymalne dopasowanie do upodobań – estetyka

Kiedy zamawiasz meble na wymiar, masz najwięcej do powiedzenia w kwestii estetyki zarówno samych mebli, jak i całego pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane. Preferujesz fronty szklane lub lustrzane? A może cenisz płyty imitujące naturalne drewno w odcieniu podobnym do zakupionych przez Ciebie mebli wypoczynkowych? Mieszkanie czy też biuro są miejscami, w których spędza się wiele godzin dziennie – warto, by przebywanie w nich sprawiało przyjemność!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Indeco.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *