Budowa i remont

Furtki panelowe – modne i praktyczne

• Zakładki: 11


Decydując się na ogrodzenie wokół swojej posesji, warto poświęcić czas na wybór furtki. Modne są obecnie tzw. furtki panelowe, dostępne w różnych modelach i kolorach.

Furtka ogrodzeniowa pełni nie tylko funkcje praktyczne, ale przede wszystkim stanowi element dekoracyjny ogrodzenia. Warto postawić na produkt, który będzie wykonany solidnie i z wysokiej jakości materiałów, a jednocześnie z zachowaniem estetyki wykonania. Furtka powinna też być łatwa w montażu. Najlepsze będą furtki metalowe, gdyż są najbardziej trwałe np. na uszkodzenia mechaniczne. 

Wybierając furtkę warto zwrócić uwagę na to, czy jest ona ocynkowana, tylko taki produkt zapewni bowiem ochronę przed korozją oraz negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. W ten sposób furtka zachowa swoje funkcje na dłużej i będzie wyglądać jak nowa nawet po kilku latach. Wygląd furtki warto dostosować do pozostałych elementów ogrodzenia, na rynku dostępne są m.in. furtki w kolorze zielonym, czarnym, grafitowym czy brązowym, o zarówno nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym designie. 

Modne są np. furtki o pełnych panelach, ażurowe, mocno dekoracyjne lub minimalistyczne. Najlepsze będą modele malowane proszkowo. Furtka panelowa to najbardziej uniwersalny rodzaj furtki, który będzie pasował do każdego ogrodu i każdego typu ogrodzenia, takie furtki łatwo więc bedzie można dopasować do każdej działki, bez względu na jej wielkość, wygląd czy inne elementy dekoracyjne. Furtki panelowe charakteryzują się elegancją, a jednocześnie są bardzo praktyczne.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL producent ogrodzeń – tanidrut.com.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
16 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *