Technologie

Jak dbać o skórzane buty? O tym pamiętaj!

• Zakładki: 13


Jeśli chcesz zapewnić swoim stopom wygodę, jak również zdrowie to koniecznie kupuj buty ze skóry, których wykonanie zapewni Ci jedno i drugie. O skórzane buty trzeba jednak odpowiednio zadbać, a jak to zrobić, by przetrwały w naszej szafie przez długi czas? Sprawdź koniecznie nasze cenne wskazówki, by Twoje buty przetrwały każdą niepogodę.

Skórzane buty i ich codzienna pielęgnacja, o tym pamiętaj!

Jeśli chcesz, by Twoje skórzane obuwie sprawiało wrażenie nowego przez naprawdę długi czas to koniecznie sięgaj po dobrej jakości pastę do butów. Dobry produkt sprawi, że nawet trudna w pielęgnacji skóra będzie zawsze błyszcząca i bez zabrudzeń. 

Każdorazowo też czyść buty z każdej strony. Nie tylko cholewkę, ale również podeszwę. Dobrej jakości pastę do butów znajdziesz na Cocine.

Czego nie należy robić ze skórzanym obuwiem?

Przede wszystkim zakazane są wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, w których Twoje skórzane obuwie ulegnie przemoczeniu. Takich butów na pewno nie należy ani prać w pralce, ani też zanurzać w misce z wodą. Odczekaj aż zabrudzenie zaschnie, a następnie omieć miotełką i wypoleruj pastą. To naprawdę wystarczy, by Twoje buty prezentowały się dokładnie tak, jak w dniu zakupu. O innych cennych wskazówkach możesz poczytać na stronie Cocine, która specjalizuje się w przygotowaniu produktów do pielęgnacji różnego typu obuwia. Sprawdź, jak to zadziała w Twoim przypadku i ciesz się obuwiem, które na każdą okazję będzie wyglądało wręcz nienagannie. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Cocine

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
47 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *