Budowa i remont

Jakim sprzętem dysponuje firma przeprowadzkowa?

• Zakładki: 14


Firma przeprowadzkowa kojarzy się z profesjonalnym pojazdem do przewozu rzeczy między mieszkaniami czy biurami. Czy dysponuje czymś jeszcze? A może resztę przedmiotów – np. kartony i folię bąbelkową – musi zapewnić klient? Przekonaj się!

Co zapewnia firma przeprowadzkowa?

Profesjonalne przeprowadzki w Gdańsku i innych dużych miastach są sporym przedsięwzięciem wymagającym pojemnych i odpowiednio zamortyzowanych samochodów. Warto jednak wiedzieć, że busy transportowe nie stanowią całego wyposażenia niezbędnego do wygodnego, szybkiego i bezpiecznego przewozu rzeczy. Jeśli do nowego mieszkania czy biura mają pojechać meble, nieodzowne okażą się chociażby wkrętarki do ich rozmontowania i wózki jeżdżące do przewiezienia najcięższych elementów z lokalu do pojazdu. Sprzęt elektroniczny, pianina i fortepiany wymagają specjalistycznej ochrony pasami, linkami. Podobnie przedmioty duże i ciężkie. Przydatne mogą być też wciągarki, dźwigary, rolki. To wszystko zapewnia profesjonalna firma przewozowa, np. Herkules.

Kartony, folia bąbelkowa, taśmy – kto powinien to kupić?

Wiele firm przeprowadzkowych pozostawia zapakowanie i zabezpieczenie przedmiotów wewnątrz kartonów klientowi. Tym samym naraża niedoświadczoną osobę na uszkodzenia i zniszczenia dobytku. Koniecznie zapytaj, czy firma przewozowa, z której usług planujesz skorzystać, dysponuje swoimi materiałami i opakowaniami. Firma Herkules oferuje kartony, papier pakowy, folie bąbelkową i stretch, tekturę falistą, a nawet materiały miękkie: gąbki, koce, maty przemysłowe.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Przeprowadzkiherkules.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
19 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *