Handel i przemysł

Kiedy warto postawić na komplet sztućców z plastikową rączką? Zapytaliśmy ekspertów z firmy Gerlach

• Zakładki: 25


Choć każdy posiłek jest ważny, nie każdy wymaga wyjątkowej oprawy. Osoby ceniące praktyczność i trwałość z pewnością docenią komplet sztućców z plastikową rączką. Są one łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości. Zachowują pełną funkcjonalność sztućców ze stali nierdzewnej przy dużo niższej cenie za komplet. Mimo że wiele osób ma wątpliwości odnośnie do ich jakości, są one rozwiązaniem wielu zalet. 

Kiedy sprawdzi się komplet sztućców z plastikową rączką?

Jeśli na danym etapie życia nie masz wysublimowanych potrzeb estetycznych, stawiając na użytkowość, komplet sztućców z plastikową rączką  jest tym, czego potrzebujesz. Można go myć w zmywarce lub ręcznie, używając ciepłej wody z mydłem. Plastikowa rękojeść nie ulegnie uszkodzeniu w kontakcie z wodą lub powietrzem, więc jeśli zdarzy się, że nie osuszysz sztućców bezpośrednio po myciu, nie będzie czekać cię w najbliższej przyszłości zakup nowego kompletu. To rozwiązanie szczególnie docenią zabiegani studenci i osoby pracujące na zmiany. Brak wyjątkowych potrzeb w zakresie pielęgnacji sprawia, że sztućce z plastikową rękojeścią często są pierwszym wyborem w przypadku imprez na świeżym powietrzu – pikników, grilla i każdej innej uroczystości, która nie ma bardzo formalnego charakteru.

Kto powinien używać sztućców z plastikową rączką?

Plastikowe nakładki na rękojeści sprawiają, że widelce, noże i łyżki wygodnie leżą w dłoni. Chętnie sięgają po nie osoby mające problemy ze stawami dłoni lub chorujące na dnę moczanową. Dolegliwości te utrudniają trzymanie sztućców w całości wykonanych z metalu. Komplet sztućców z plastikową rączką sprawdzi się również w przypadku najbardziej wymagających klientów, jakimi są dzieci. Kolorowa rączka zachęca do samodzielnego spożywania posiłków.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
80 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *