Dziecko

Klaun na urodziny, czyli najlepsze atrakcje dla dzieci!

• Zakładki: 11


Zorganizowanie idealnego przyjęcia urodzinowego dla dziecka może stanowić wyzwanie dla niejednego rodzica. Trzeba nie tylko znaleźć odpowiednie miejsce, przygotować menu, ale także zaplanować ciekawe atrakcje. Które z nich najbardziej ucieszą najmłodszych?

Urodzinowe atrakcje dla dzieci

Inspiracji na urodzinowe atrakcje dla maluchów jest całe mnóstwo, ale przede wszystkim musimy dobrze znać upodobania swojego dziecka i jego przyjaciół. Jednym z bardzo popularnych pomysłów jest wynajęcie animatora na przyjęcie. Zazwyczaj jest to klaun na urodziny, ale równie rozchwytywani się iluzjoniści czy nawet szczudlarze. Dużo zależy od tego, gdzie zdecydujemy się zorganizować zabawę. Jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca, z powodzeniem możemy przygotować bal przebierańców z lubianą przez dzieci muzyką. Ogromną frajdę sprawi dzieciom odgadywanie, za co przebrani są inni uczestnicy. Dla rodziców to także szansa na pochwalenie się swoimi umiejętnościami krawieckimi. Inne ciekawe pomysły na urodziny to maraton filmowy z bajkami, konkursy z nagrodami, tematyczne zabawy z motywem zwierząt, samochodów czy księżniczek.

W przypadku wynajęcia sali zabaw do wyboru mamy znacznie więcej rozwiązań, które bez wątpienia spodobają się uczestnikom przyjęcia. Kto nie skusiłby się na dmuchany basen wypełniony kulkami, watę cukrową czy malowanie twarzy w fantazyjne wzory? Okazuje się, że pomysłów jest bez liku!

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową iki-studio.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
16 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *