Budowa i remont

Łazienka w stylu boho – wyposażenie, dodatki i inspiracje z Danolit

• Zakładki: 7


Kolory ziemi, rustykalne dodatki, egzotyczne akcenty i zielone rośliny – to pierwsze skojarzenia, jakie mamy zwykle ze stylem boho. Łazienki boho to odważne i kolorowe aranżacje, których urządzanie wymaga sporego wyczucia. Sprawdź, jak urządzić łazienkę w stylu boho w prosty i efektowny sposób.

Boho w łazience – materiały i kolory

Łazienki boho trzymają się jasnej, ciepłej kolorystyki. Estetyka boho to przede wszystkim przepych i luz, zróżnicowane faktury i kolory. W takiej łazience postaw na drewniane elementy i naturalne wykończenia. Sprawdzą się tu wszelkiego rodzaju plecionki, rattanowe dodatki, szkło, naturalny kamień i akcesoria z drewna, ale też odważne kolory, orientalne wzory i dużo nawiązań do natury.

Meble i armatura do łazienki boho

Styl boho jest bardzo wyrazisty, dlatego (dla wyrównania panującego w nim przepychu) proponujemy meble i armaturę w klasycznym stylu. To mogą być eleganckie i trwałe umywalki Solid Surface w tradycyjnym kolorze bieli, klasyczne drewniane szafki i na przykład złote baterie oraz dodatki. Możesz też zdecydować się na armaturę w odcieniach beżu, brązu lub szarości – takie umywalki oferuje na przykład producent umywalek Danolit.

Natura w łazience

Boho to przede wszystkim naturalne materiały i nawiązania do przyrody. Drewno, wiklina, kamień, żywe rośliny i muszle idealnie sprawdzą się w boho łazience. Ważne, żeby zachować umiar w fakturach i kolorach, a stworzymy modną i efektowną łazienkę w stylu boho!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
35 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *