Budowa i remont

Najpopularniejsze zastosowanie drzwi przesuwnych

• Zakładki: 9


Drzwi przesuwne stają się jednym z najpopularniejszych rozwiązań we współczesnym budownictwie, a czy wiesz, dlaczego i gdzie warto je zamontować w domu? Sprawdź koniecznie, dlaczego ten model drzwi tak dobrze się sprawdza!

Choć prawdą jest, że klasyczne drzwi wewnętrzne nigdy nie wyjdą z mody, a fanów tego rozwiązania jest sporo to na dużej popularności zyskują również drzwi przesuwne, które są nowoczesną wersją wyposażenia do budynków.

Drzwi przesuwne mają wiele zalet, a jedną z nich jest wspaniałe wykonanie i charakter, którego nie posiada żadne inne klasyczne rozwiązanie. Gdzie warto je zamontować, by cieszyć się ich fascynującym wykończeniem?

Drzwi przesuwne wysoko na topie – dlaczego warto po nie sięgać?

Drzwi przesuwne to jedno z najlepiej ocenianych i wysoko plasujących się rozwiązań do domu. Nie bez powodu zostały okrzyknięte hitem wśród nowoczesnych elementów wykończenia wnęki drzwiowej w różnego rodzaju pomieszczeniach. Ze względu na swój indywidualny charakter prezentują się nienagannie, a ich funkcjonalność można wykorzystać w aranżacji salonu, wiatrołapu, sypialni, czy garderoby. Drzwi przesuwne montowane i dopasowane pod wymiar zaskakują niezwykłością swojej faktury. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Doczytaj więcej tu: 

Gdzie montować drzwi przesuwne, by było wygodnie?

Aby zapewnić sobie komfort wypoczynku i wyciszenie wnętrza, a także sprytnie wydzielić w pomieszczeniu strefy, warto zamontować drzwi przesuwne w takich pomieszczeniach, jak:

  • wnęka pomiędzy sypialnią, a garderobą,
  • ścianka pomiędzy salonem, a wiatrołapem,
  • garderoba,
  • skrytka.

W każdym z wymienionych przykładów sprawdzą się drzwi na wymiar, które cechuje wysoka jakość i profesjonalne wykonanie. Artykuł powstał przy współpracy z firmą INDECO – producent drzwi do szaf przesuwnych na wymiar

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
16 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *