Handel i przemysł

Obróbka skrawaniem CNC

• Zakładki: 26


W obróbce skrawaniem wyróżniamy się na tle konkurencji, bo dysponujemy nowoczesnym sprzętem i doświadczeniem. Oferujemy korzystne ceny przy seryjnej produkcji. Zapraszamy!

Obróbka skrawaniem CNC – zawsze ważna

Wiemy, jak ważne są wszystkie procesy, w których kluczową rolę odgrywa precyzja i solidność. Obróbka skrawaniem CNC (Computerized Numerical Control) to technologia wytwarzania dokładnie ukształtowanych części za pomocą maszyny wyposażonej w mikrokomputer. Wytwarzanie jest więc w pełni zautomatyzowane, co wpływa na bardzo dużą szybkość produkcji i maksymalną precyzję. 

Co zyskasz, współpracując z nami?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obróbki skrawaniem CNC. Dysponujemy dużym stołem, na którym można wyrabiać wiele elementów jednocześnie, przyczyniając się do zmniejszenia odpadów materiałowych. Wpływa to również pozytywnie na niższe koszty produkcji. Za sprawą modułu SolidCAM oraz innowacyjnej technologii, nie ma żadnych problemów, by wykonać elementy nawet o najbardziej skomplikowanej geometrii na podstawie modelu 3D. Możemy być pewni wysokiej jakości i wydajności obróbki skrawaniem CNC z zachowaniem dokładnej powtarzalności. 

Nie może być inaczej, skoro posiadamy najnowocześniejsze maszyny. Wśród nich KIMLA BPF 2141 – wielofunkcyjna umożliwiająca wycinanie, gwintowanie, fazowanie, planowanie płaszczyzn i łączenie procesów podczas jednego cyklu. Rewelacyjne właściwości ma również nowoczesna frezarka do obróbki elementów metalowych, Avia – VMC niemieckiej firmy Heidenhain oraz Aviaturn 35 SM, maszyna umożliwiająca obróbkę skrawaniem metodą toczenia. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą New Cut.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
88 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *