Praca i edukacja

Personalizowane prezenty firmowe – co może się w nich znaleźć?

• Zakładki: 10


Budowanie trwałych relacji z klientami i kontrahentami to jedna z najważniejszych zadań, jakie każda dobrze prosperująca firma realizuje długimi miesiącami, a niekiedy latami. Zaufanie w biznesie budujemy na każdym etapie współpracy, a nieocenionym wsparciem w pielęgnowaniu partnerskich kontaktów śą personalizowane prezenty firmowe. Najczęściej obdarowujemy nimi kontrahentów i klientów w okresie przedświątecznym, warto również sięgnąć po nie po podpisaniu kolejnej dużej umowy czy z okazji rocznicy owocnej współpracy. A co może znaleźć się w takich personalizowanych prezentach firmowych?

Personalizowane prezenty firmowe – ekologiczne produkty najwyższej jakości

Jednym z ciekawszych pomysłów jest skompletowanie paczek prezentowych z ekologicznych produktów, takich jak miody, dżemy czy syropy. Coraz więcej osób przywiązuje uwagę do jakości, dlatego nasze personalizowane prezenty firmowe powinny zawierać przetwory wyłącznie ekologiczne, pyszne i zdrowe. Można również sięgnąć po przydatne gadżety – zapomnijmy jednak o zwykłych długopisach czy kalendarzach naściennych. Jeśli decydujemy się na tego typu upominki, wybierzmy markowy kubek termiczny, który trzyma ciepło wiele godzin, wytrzymały uchwyt do smartfona lub inny przydatny gadżet.

Jeśli nie mamy czasu, by kompletować atrakcyjne paczki lub pomysłów, co by się mogło w nich znaleźć, zlećmy to specjalistom. Firma Polski Gift dba, by w zestawach tych znalazły się personalizowane prezenty firmowe, dostosowane do naszych oczekiwań. Współpracuje ona z lokalnymi dostawcami, dlatego zamawiając takie produkty, jak powidła czy cydr, będziemy mieć pewność co do ich jakości. Prezenty opatrzone będą bilecikami lub kartkami z logo naszej firmy, a wszystko będzie pięknie (i bezpiecznie) zapakowane. Taki prezent będzie miłym gestem, budującym trwałą i dobrą relację biznesową.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
32 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *