Dziecko

Pokaz baniek mydlanych – sposób na uatrakcyjnienie dziecięcej imprezy

• Zakładki: 11


Zbliża się dzień urodzin Twojego dziecka? A może po prostu organizujesz swoim pociechom imprezę w gronie znajomych? W każdy z tych przypadków na pewno przyda Cię się nasz pomysł – zamówienie pokazu baniek mydlanych. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Bańki mydlane kochają wszyscy

Nie ma chyba na świecie dziecka, które nie uwielbiałoby baniek mydlanych. Zarówno te małe, jak i duże za każdym razem kradną serca wszystkich pociech. Co więcej, również dorośli lubią wpatrywać się w proces ich tworzenia i przenosić do lat dzieciństwa. Jednym słowem to dobra zabawa dla każdego – bez względu na wiek.

Jeśli więc organizujesz wydarzenie, na którym obecne będą dzieci, koniecznie pomyśl o pokazie baniek mydlanych. To może być doskonały pomysł na uatrakcyjnienie całej imprezy.

Jak wygląda pokaz baniek mydlanych?

Sam pokaz baniek mydlanych skupia się na osobie animatora, który wykorzystując specjalne patyki i płyn, przez kilkanaście minut puszcza wielkie bańki. Dodatkowo każdy uczestnik Twojej imprezy będzie mógł nauczyć się je puszczać. Animator proces nauki może przeprowadzić w formie konkursu – komu uda się puścić największą bańkę. Takie widowisko na pewno przypadnie do gustu wszystkim Twoim gościom.

Jakie warunki musi spełnić Twoja impreza, aby pokaz mógł się odbyć?

Pokaz baniek mydlanych może zostać zrealizowany pod warunkiem, że dysponujesz kawałkiem wolnej przestrzeni. Jeśli impreza będzie odbywać się pod gołym niebem, jedyną przeszkodą mogą być ewentualne opady deszczu lub śniegu. Sama pora roku nie ma tu wielkiego znaczenia – pokaz może odbyć się w zimie, jak i latem. Również pora dnia jest dowolna – bańki szczególnie pięknie wyglądają puszczane nocą (w tym wariancie cały pokaz zostaje efektownie podświetlony).

Czy pokaz baniek mydlanych to dobry pomysł wyłącznie na dziecięce imprezy?

Oczywiście, że nie! Pokazy baniek mydlanych sprawdzą się w wielu innych sytuacjach, takich jak: wesele, rocznica ślubu czy urodziny osoby dorosłej. Jak już wspomnieliśmy, bańki uwielbiają wszyscy – Twoi dorośli goście na pewno docenią taką atrakcję, dzięki czemu zorganizowany przez Ciebie event na długo zapadnie im w pamięci.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Iki Studio.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *