Praca i edukacja

Praca w Holandii. Na jakie oferty można liczyć?

• Zakładki: 14


Holandia to jeden z najchętniej wybieranych przez Polaków kierunków wyjazdu do pracy. Zatrudnienie znajdą tam przedstawiciele różnych zawodów, zarówno z dużym doświadczeniem zawodowym, jak i będący dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Jacy pracownicy są poszukiwani w Holandii?

Najwięcej ofert pracy w Holandii dotyczy pracowników z branży budowlanej, a także ogrodniczej. Bez problemu uda się znaleźć pracę np. przy zbiorach kwiatów czy owoców, w szklarni albo przy układaniu bukietów. Dostępne są też takie stanowiska jak malarz, monter, specjalista obsługa maszyn, dekarz, spawacz czy hydraulik. 

Poszukiwani są też pracownicy magazynu, operatorzy wózków widłowych, kierowcy czy elektrycy. Ponadto do dyspozycji Polaków szukających pracy w Holandii są oferty w takich branżach, jak logistyka, produkcja, rolnictwo, spedycja czy przemysł spożywczy. Zatrudnienie znajdą też pielęgniarki, lekarze czy opiekunowie osób starszych. Na pracę w Holandii mogą też liczyć np. księgowi, informatycy czy specjaliści obsługi klienta lub marketingu. Możliwa jest również praca w Holandii dla par. Dzięki temu będzie można wyjechać do pracy ze swoją drugą połówką i np. zarobić na wspólne mieszkanie. W Holandii dostępne są zarówno oferty pracy sezonowej, jak i takie gwarantujące długotrwałą współpracę. Najłatwiej będzie znaleźć pracę w dużych miastach, takich jak Amsterdam, Haga czy Rotterdam. Na wielu stanowiskach nie jest wymagana znajomość języka holenderskiego. Pracę w Holandii łatwo można znaleźć w Internecie lub korzystając z pomocy agencji pracy za granicą.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
34 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *