Budowa i remont

Siatki ocynkowane ogrodzeniowe – co warto o nich wiedzieć?

• Zakładki: 5


Zastanawiasz się, czy można kupić trwałą siatkę ogrodzeniową w atrakcyjnej cenie? A może szukasz estetycznego ogrodzenia, które nie nadwyręży zbytnio Twojego domowego budżetu? Przekonaj się, jakie zalety ma siatka ogrodzeniowa ocynkowana.

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana – po co się z niej korzysta?

Siatka ocynkowana to podstawowy element budżetowego ogrodzenia. Jeśli chcesz odgrodzić część przydomowej działki albo szukasz płotu w atrakcyjniej cenie, myśląc o swoim kawałku ziemi wśród większej liczby ogródków rekreacyjno-działkowych, siatka ocynkowana sprawdzi się znakomicie. Takie rozwiązanie łączy w sobie najważniejsze cechy dobrego płotu z przystępną ceną.

Najważniejsze cechy siatki ocynkowanej – dlaczego warto ją wybrać?

Ocynkowana siatka ogrodzeniowa wykazuje nawet kilkunastokrotnie większą odporność na korozję od siatek nieocynkowanych. Poza tym nie poddaje się szkodliwemu działaniu warunków atmosferycznych, a przy tym ładnie się prezentuje.

W zależności od potrzeb możesz wybrać siatkę o różnej wysokości, grubości drutu i gęstości oczek. Wysokość siatki należy dopasować do wysokości słupków ogrodzeniowych, z kolei zarówno grubość drutu, jak i gęstość oczek – do potrzeb. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że im grubszy drut i większa gęstość oczek, tym płot będzie cięższy, ale skuteczniej uchroni działkę przy lesie np. przed wizytami drobniejszych dzikich zwierząt.

Zastanawiasz się, z jakich elementów stworzyć trwałe ogrodzenie w przystępnej cenie? Postaw na siatkę ocynkowaną!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *