Budowa i remont

Umywalki na zamówienie – rozwiązania skrojone na miarę

• Zakładki: 9


Podczas wykończenia domu szukamy często rozwiązań, które nie tylko zachwycą designem albo ułatwią nam codzienność swoją funkcjonalnością. Coraz częściej chcemy też znaleźć coś, co jest jedyne w swoim rodzaju i idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Odpowiedzią dla tych, którzy szukają czegoś oryginalnego, są umywalki wykonywane na zamówienie. 

Spersonalizowane rozwiązania do łazienki

Na rynku są dostępne setki gotowych umywalek, a jednak nie zawsze możemy znaleźć dokładnie to, czego chcemy. Na co masz wpływ, decydując się na umywalki na zamówienie? Możesz precyzyjnie wybrać wymiary blatu, grubość, ale też kształt blatu: od tradycyjnego kształtu po bardziej finezyjne formy z zaokrąglonymi narożnikami. Do Ciebie należy też wybór wyglądu misy umywalki. Kształt misy, rozmiar, jej umiejscowienie, a nawet liczba mis w blacie – to wszystko możesz dopasować do potrzeb swoich i pozostałych domowników. W ten sposób możesz dobrać misę do małej i większej łazienki.

Oczywiście możesz też niemal dowolnie dobrać kolor blatu, oczywiście z zakresu kolorów, jakie oferuje producent umywalek. Najczęściej są to odcienie bieli, ale też grafitu, szarości i beżu, czyli kolory, które łatwo dopasować do reszty armatury i mebli. W personalizowanej umywalce możesz też dowolnie wybrać wykończenie blatu. Matowe, satynowe czy połyskujące – wybór należy do Ciebie. Ale personalizacja nie kończy się tylko na tym. Możesz też zadecydować o tym, czy i gdzie umieścić otwór na dozownik do mydła albo inny pojemnik, czy zależy Ci na listwie podblatowej lub przyściennej oraz gdzie umieścić otwór na baterię. Wszystko zależy od Ciebie!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
43 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *