Technologie

Valvoline MaxLife

• Zakładki: 10


Każdy z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że olej silnikowy to jeden z najistotniejszych płynów eksploatacyjnych w każdym pojeździe. To w dużej mierze właśnie on wpływa na żywotność serca samochodu, czyli jednostki napędowej. W związku z tym niezwykle istotne jest to, aby w tym wypadku nie iść na żadne kompromisy. Działanie to w dłuższej perspektywie może okazać się wielkim błędem, a pozorna oszczędność w późniejszym czasie przerodzi się w spory wydatek. Jedną lepszych firm produkujących oleje jest Valvoline. Dlaczego warto na nią postawić?

Olej silnikowy Valvoline MaxLife to produkt, który przeznaczony jest do pojazdów ze sporym przebiegu. Znajdziemy w nim wiele dodatków, które wydłużają żywotność silnika oraz zapewniają mu świetne smarowanie. Warto także dodać, że kondycjonery w tym wypadku zachowują uszczelki w dobrym stanie, co jest niezwykle ważne. 

Valvoline All Climate

Valvoline All Climate to bardzo interesująca seria uniwersalnych olejów, która przeznaczona jest do samochodów osobowych, w których zamontowano silnik benzynowy, diesla, a także tych, w których zamontowana została instalacja LPG. Produkt te ułatwiają rozruch jednostki napędowej oraz zapobiegają powstawaniu wszelkiego rodzaju osadów, dlatego szczerze warto na nie stawiać.

Valvoline Synpower

Na samym końcu przyszedł czas na w pełni syntetyczny olej najwyższej klasy. W większości wypadków znacząco przewyższa on propozycje innych producentów, dlatego, jeśli szukasz czegoś premium, to postaw właśnie na to rozwiązanie. Artykuł powstał przy współpracy z firmą Najlepsze Oleje

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
23 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *