Dziecko

Jaki piórnik dla dziecka kupić? Ranking piórników 2022

• Zakładki: 9


Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, pora szykować wyprawkę dla dziecka. Sklepy z artykułami szkolnymi kuszą już powoli promocjami na produkty do szkoły. Jeśli plecak już kupiony, pora na poszukiwanie idealnego piórnika do szkoły. Z pozoru prosty wybór może okazać się jednak wyzwaniem, kiedy poznamy szeroki wybór najróżniejszych piórników dostępnych na rynku. Dziś sprawdzamy najciekawsze modele piórników od popularnych producentów. Prezentujemy ranking propozycji piórników na rok szkolny 2022/2023.

Piórnik do szkoły – propozycje na rok szkolny 2022/2023

Bierzemy pod lupę 3 piórniki szkolne dla dzieci.

  • Piórnik-tuba Oxford Touch

Uznany producent artykułów szkolnych Oxford proponuje piórnik-tubę o klasycznym kształcie w podstawowych kolorach, m.in. czarnym, granatowym i czerwonym. To wytrzymały piórnik wykonany z materiału PU, idealny dla starszych dzieci.

  • Piórnik z klapką Oxford Floral

To niewielki, ale pojemny piórnik z motywem kwiatowym, dla młodszych i starszych dzieci. Wyposażony w wewnętrzną klapę z gumkami na kredki i długopisy. Większy od piórników Touch i dostępny w kolorowych, kwiatowych wzorach.

  • Piórnik dwukomorowy z wyposażeniem CoolPack Jumper 2

Największy piórnik w naszym zestawieniu ma dwie komory z gumkami na artykuły piśmiennicze i przybory. Ten model ma już w wyposażeniu gotowy zestaw artykułów szkolnych marki Colorino – kredki, flamastry, temperówkę, linijkę i inne. Dostępny w kolorowych, atrakcyjnych dla dziecka wzorach.

Który z nich będzie najlepszy? To zależy od potrzeb i upodobań dziecka. Dla pierwszaka sprawdzi się piórnik z wyposażeniem od CoolPack. Dla starszego dziecka, które nie nosi już do szkoły całego zestawu przyborów, wystarczy mały piórnik szkolny Oxford.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z artykułami szkolnymi Smartkleks.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
32 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *