jaki radca?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Olimpia_69
Posty: 0
Rejestracja: 03 cze 2023, 2:48

jaki radca?

Post autor: Olimpia_69 »

Hej wszystkim! Czy macie jakieś doświadczenie w zakresie wyboru odpowiedniego radcy prawnego? Mieszkam w Łodzi i potrzebuję pomocy w zakresie prawa cywilnego. Szukam kogoś, kto będzie w stanie doradzić mi w sprawach związanych z umowami, własnością intelektualną, sprawami rodzinnymi i innymi.
Czy ktoś może polecić mi dobrego radcę prawnego Łódź? Zależy mi na kimś, kto ma doświadczenie w tym zakresie i kto będzie w stanie doradzić mi w sprawach prawnych. Chciałabym też, aby był to ktoś, kto jest godny zaufania i kto będzie w stanie zapewnić mi profesjonalną obsługę.
Bardzo bym prosiła o jakieś wskazówki.
Dziękuję za wszelkie informacje i porady.

gowork forum domex
kalinkaa20

Re: jaki radca?

Post autor: kalinkaa20 »

Czasem szukamy prawnika i nie możemy doszukać się kogoś odpowiednio. Dlatego jednak mimo wszystko zależy mi na tym, by dopasować niektóre kwestie i jak na razie to tutaj https://lawsome.pl/ szukam pomocy, bo mam wrażenie, że bez tego nic się nie uda. Wiecie, prawnik to podstawa w firmie.
ODPOWIEDZ