maszyny przemysłowe - jaki serwis?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Artur_65
Posty: 0
Rejestracja: 21 lis 2023, 21:20

maszyny przemysłowe - jaki serwis?

Post autor: Artur_65 »

Cześć wszystkim! Czy korzystał ktoś z was z usług jakiegoś serwisu maszyn przemysłowych Łódź? Akurat sam mam problem z jedną z moich maszyn i potrzebuję fachowej pomocy. Czy ktoś może polecić mi sprawdzony serwis w okolicy? Nie wykluczam dłuższej współpracy, ale teraz najbardziej zależy mi na szybkiej i skutecznej naprawie, ale też na przystępnych cenach. Liczę na Waszą pomoc! ;)
Kwaśny

Re: maszyny przemysłowe - jaki serwis?

Post autor: Kwaśny »

Pompy ślimakowe, nazywane również pompami wychodkowymi, wykorzystują specjalny mechanizm ślimakowy do przesuwania płynów. Ich konstrukcja sprawia, że są one skuteczne w pompowaniu substancji o dużej gęstości oraz zawierających duże cząstki stałe. Więcej informacji na temat zastosowań i budowy pomp ślimakowych można znaleźć na stronie https://www.domerox.pl/jakie-sa-rodzaje ... myslowych/ i jest to niezawodne urządzenia, które znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym oraz wody i ścieków.
ODPOWIEDZ