Plany wakacyjne

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
wolimira
Posty: 0
Rejestracja: 19 cze 2023, 21:14

Plany wakacyjne

Post autor: wolimira »

Czy ktoś z Was jest już po wakacjach, bo swoich urlopie? Na szczęście ja planuję swój urlop od kilku lat zawsze na końcówkę wakacji, odkryłam, że dla mnie to zdecydowanie lepsza opcja. Mam wrażenie, że jakoś tak dzięki temu bliżej do kolejnych wakacji ;) W tym roku jedziemy na żagle, dlatego zamówiłam właśnie ze sklepu Morowo nowe worki żeglarskie.
marla

Re: Plany wakacyjne

Post autor: marla »

Jeśli chodzi o moje plany wakacyjne to biorę pod uwagę wynajem samochodu na weekend i wyjazd w jakieś odludne, spokojne miejsce na Mazurach. Czytałam na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -czy-warto o sposobach na komfortowe podróżowanie i spodobał mi się ten pomysł
aniogoo

Re: Plany wakacyjne

Post autor: aniogoo »

Nie wiem, jak wy to widzicie, ale mi się wydaje, że jeśli gdzieś jadę, to nie muszę kupować zaraz przedmiotów z napisami, jak na przykład “Wrocław” i inne takie. Mogę postarać się jeszcze o coś innego… I takim patentem dla mnie są układanki drewniane dla 2 latka . Co myślicie o tym?
ODPOWIEDZ