wybór świec do samochodu

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
bogumil_87
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2023, 4:15

wybór świec do samochodu

Post autor: bogumil_87 »

Siemka wszystkim! Nie będę owijać w bawełnę i od razu powiem wam, że przydałyby mi się wasze porady dotyczące wyboru świec zapłonowych do mojego samochodu. Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Jestem właścicielem samochodu marki Honda od kilku lat i zawsze staram się dbać o niego, aby jak najdłużej służył mi bezproblemowo.
Ostatnio zauważyłem, że mój samochód nie jest już tak wydajny jak kiedyś. Postanowiłem więc sprawdzić, czy może to być spowodowane zużyciem świec zapłonowych. Chciałbym się dowiedzieć, jakie świece są najlepsze do mojego samochodu i jak je wymienić.
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie!
kelnia

Re: wybór świec do samochodu

Post autor: kelnia »

Na szczęście nie muszę się już martwić tego typu rzeczami jak poszukiwanie części i naprawy samochodu oraz inne koszty eksploatacyjne. Wiadomo że samochód się od czasu do czasu bardzo przydaje ale uznałam że lepiej na tym wyjdę jak będę korzystała z usług wypożyczalni. Czytałam nawet o wynajmie na tej stronie https://www.zawszepomorze.pl/gdzie-wyna ... ocic-uwage
ODPOWIEDZ