najlepsze zamki do drzwi

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z kategoriami głównymi.
Awatar użytkownika
Hiacynt1980
Posty: 0
Rejestracja: 02 sie 2023, 13:15

najlepsze zamki do drzwi

Post autor: Hiacynt1980 »

Cześć! Szukam porady dotyczącej zamków do drzwi wejściowych. Mieszkam w domu jednorodzinnym i chciałbym zainstalować najlepszy zamek do drzwi, aby zapewnić bezpieczeństwo mojej rodzinie.
Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry zamek do drzwi wejściowych? Czytałem trochę o różnych zamkach i wygląda na to, że niektóre są bardziej wytrzymałe i bezpieczne niż inne. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są najlepsze zamki do drzwi wejściowych i jakie są ich wady i zalety.
Dziękuję za wszelkie porady i sugestie!
Rqeizafm

Re: najlepsze zamki do drzwi

Post autor: Rqeizafm »

Ja mam u siebie zamki Gerdy i jestem zadowolony. Kiedyś mieszkałem w mieszkaniu i zdarzyło się, że miałam włamanie. Dość dużo rzeczy drogich mi ukradli i od tamtej pory dbam to bezpieczeństwo. Dlatego oprócz dobrego zamku mam również monitoring w moim domu i na zewnątrz. Nic się jeszcze nie zdarzyło, ale jakby co, to jestem przygotowany na wszystko. Na działce też zamontowałem kamery.
Januszex

Re: najlepsze zamki do drzwi

Post autor: Januszex »

Cześć, a jaki monitoring wybrałeś? Sam nie wiem jaki wybrać, bo firm jest bardzo dużo. Może ktoś poleciłby jakąś firmę, która naprawdę zna się na tym co robi.
Rqeizafm

Re: najlepsze zamki do drzwi

Post autor: Rqeizafm »

Ja zdecydowałem się na monitoring od Hikvision i wszystko jest ok. Moim zdaniem to firma, która jest godna polecenia. Macie inne zdanie? Dawajcie znać co najlepiej wybrać.
ODPOWIEDZ